A to bylo tak...

Už je to nějaký ten pátek, co mě přepadla myšlenka nechat si jednou ve svém chovu psa. Ani ne tak z důvodu nabídky krytí, ale zajímal mne případný rozdíl mezi psem a fenou co se týče povah a nové možnosti ve výcviku. Sheilinka naprosto předčila mé očekávání, co se práce týče, a tak jsem si chtěla vyzkoušet, jaké by to bylo s pejskem ☺️.

Že to přijde takhle brzy jsem nečekala 😅. Ale na druhou stranu, po kom jiném, než po mé Sheilince. Takže když se narodila štěňátka, paradoxně jsem nevybírala holčičku, jak by se dalo čekat, ale kluka. Oranžový chlapeček byl od začátku moje srdeční záležitost a tak zůstal doma.

Alvaro Aterri Mericon je tedy syn mé úžasné a vyjímečné Sheilinky, která se pyšní titulem Šampion práce a na svém kontě má složených bezmála 30 pracovních zkoušek (sportovní kynologie, záchranařina, lovečina) a několikanásobného světového vítěze, překrásného Atuina (Atuin Art Makao Line 🇷🇺).

Alvík se snaží jít ve šlépějích obou svých rodičů a daří se mu jak na poli výstavním, tak...pro mne více ceněném...poli pracovním.
V pouhých 2 letech se mu podařila složit mnou vysněná 3 oddílová pracovní zkouška, při které prokázal svou všestrannost a vyrovnanou povahu.