KV KCHRR

Klubová výstava KCHRR, 5.-6.6.2021 – Česká Třebová

Alvaro Aterri Mericon – třída pracovní

Sobota: V2, res.CAC

Neděle: V2, res.CAC

Po x letech a zároveň poprvé ve třídě veteránů se v kruhu proběhla i naše milovaná Sheilinka ♥

Sobota: V

Neděle: V4

Byl to náročný, ale zároveň úžasný víkend s Mericon rodinkou.

4.narozeniny

Naši nejúžasnější Mericoňáčci dnes slaví 4.narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, stále plné mističky, teplé postýlky, spoustu legrace s kamarády a hlavně to zdravíííí !!!

SPORTOVNÍ PES ROKU 2020 !

Krásný valentýnský dárek nám připravil klub ČKRR, který vyhlásil výsledky soutěží za uplynulý rok 2020.

Na sečtení bodů jsme netrpělivě čekali a nyní mi dovolte představit Vám

NEJLEPŠÍHO SPORTOVNÍHO PSA ROKU 2020 !!!

Za toto prvenství jsme na Alvíka nesmírně pyšní. Avšak našemu pracákovi to nestačilo a na své konto si připisuje ještě 3.místo v kategorii LOVECKÝ PES ROKU !

     

Pracovní psi roku 2020 !!!

Ani v této divné době, kdy se nic a nikam nesmí, zkoušky a závody se nepořádají,… jsme neseděli doma a když to šlo, bojovali jsme o cenné kovy. Odměnou byl oběma našim pejskům udělen titul Pracovní pes roku 2020 !!

Máme velikou radost a motivaci !! Snad se situace brzy zlepší a budeme moci zase makat.

Sheilinky 8. narozeniny

Naše milovaná Sheilinka dnes slaví 8. narozeniny !
Holčičko naše, připíjíme na Tebe…buď pořád tak hravá, akční, nenažraná, ale hlavně ZDRAVÁ a s námi ještě mraky let !!! Moc Tě milujeme !!!

Vydařený týden

Uplynulý týden byl ve znamení zkoušek !

V neděli 4.10. jsem se svými zrzíky nastoupila na zkoušky pořádané ZKO Velešín u letiště. Poprvé jsem dělala zkoušky s oběma psy najednou, takže nervy byly dvojnásobné.
Alvíkovi se podařilo složit zkoušku ZZO1 dle národního zkušebního řádu. Samozřejmě si vážím každé zkoušky, kterou ti mí ričouni dají, ale kdo mi udělal velikou radost byla Sheilinka, která téměř v 8 letech složila zkoušku dle mezinárodního zkušebního řádu IBGH-1 a dokázala tak, že se do důchodu rozhodně ještě nechystá 😉 !!

Tuto neděli, 11.10., už Alvík nechal mamku doma v teple a šel bojovat na domácí plac sám. Na své konto si připisuje stejnou zkoušku, kterou jeho maminka dělala před týdnem.

I když to bylo tentokrát opravdu o nervy, jsem na ty naše „děti“ pyšná. Holt každý den není posvícení a také víme, na čem do jara zamakat…nejen v poslušnosti, ale také stopách a obranách ;-).

Klubová výstava ČKRR

Krásně strávený víkend v té nej společnosti…s Mericon rodinkou z Prahy.

A navíc jsme, jak se říká, urvali 2x zlato 🙂

ALVARO ATERRI MERICON
19.9.2020
Rozhodčí: Jan Ryk (PL)
V1, CAC

20.9.2020
Rozhodčí:Grzegorz Weron (PL)
V1, CAC

Léto v Mericonu

Léto v CHS Mericon uteklo jako voda. Kromě vodních radovánek a vylepšování Alvíkova plaveckého stylu 🙂 jsme semtam také trénovali. Hned na začátku léta se Alvíkovi podařilo složit barvářské zkoušky a tím si na výstavách otevřel cestu pro zařazení do třídy pracovní.

Dnes, 6.9.2020 si na speciální výstavě KCHRR v České Třebové vyběhal krásné 2.místo (V2, res.CAC).

To ale zdaleka není všechno. Domů vezeme další 2 poháry za Pracovního psa roku 2019 (druhý je maminky Sheilinky ;-)). O další velký úspěch pro naši chovatelskou stanici se postaral bráška Ashík, který se svou paničkou vybojoval ve třídě vítězů překrásné 3.místo.

Jsme na kluky i mamku Sheilí moc pyšní !!!